Harangi hat gólja után, most Márkus lőtt öt gólt

BALMAZÚJVÁROSI FC – GFSE OROS 17-2 (9-2)

Helyszín: Balmazújvárosi Edzőközpont
Játékvezetők: Mező Sándor (Pallai Zsolt, Muszka Zoltán)

BALMAZÚJVÁROSI FC: Berencsi Sándor (K) – Gyurcsák Márk, Harsányi Bence, Huszti Renátó, Karika Róbert – Tóth Gábor – Szabó Balázs, Papp G. Benedek, Márkus Sándor, Nagy Milán – Harangi Norbert. Cserék: Papp Vince (K) – Miterkó bence, Szabó Szabolcs, Bódis Levente, Kukos János, Silling Máté, Uri Márk. Edző: Lajos Ferenc

GFSE OROS: Ferencz József (K) – Jóna Bence, Hanász Zsolt, Dankó Szabolcs, Gonda József, Orosz Gábor, Tóth Olivér, Batári Áron, Korcsmár Donát, Nagy Tamás, Hujacz Patrik. Cserék: Sándor Bence, Kukucska Norbert. Edző: Bíró Csaba

Gólszerzők: Márkus Sándor (1-0) 8′, Szabó Balázs (2-0) 16′, Batári Áron (2-1) 23′, Tóth Gábor (3-1) 25′, Papp G. Benedek (4-1) 27′, Márkus Sándor (5-1) 28′, Gyurcsák Márk (6-1) 34′, Márkus Sándor (7-1) 41′, Orosz Gábor (7-2) 42′, Papp G. Benedek (8-2) 44′, Papp G. Benedek (9-2) 45′, Tóth Gábor (10-2) 53′, Harangi Norbert (11-esből, 11-2) 57′, Márkus Sándor (12-2) 68′, Miterkó Bence (13-2) 71′, Harangi Norbert (14-2) 73′, Márkus Sándor (15-2) 74′, Harangi Norbert (16-2) 75′, Uri Márk (17-2) 80′

Köszöntjük a kedves szurkolóinkat!

Percről percre…

1′ A mai mérkőzést a mieink kezdték meg!

5′ Márkus lő 15-ről, picivel fölé!

6′ Bal oldali szöglet után Papp G. Benedek fejel középen veszélyesen a hosszú irányába, centikkel ment el a landa az orosi kapu előtt!

8′ GÓÓÓÓÓÓL 1-0 Márkus Sándor szerzi meg a vezetést egy gyönyörű támadás végén! Bal oldali beadás végén lőtt!

10′ Nagy Milán lő egy bombát, kicsivel kerüli el a kaput a lövés!

11′ Papp G. Benedek emeli át a kapuson a labdát, azonban a felsőlécre pattan!

15′ Gyurcsák védekezik parádésan egy vendég szabadrúgásnál!

16′ GÓÓÓÓÓÓL 2-0 Ismét egy bal oldali beívelés, a vége pedig egy fejes gól Szabó Balázstól!

18′ Harangi lő centikkel mellé!

23′ GÓL 2-1 Bal oldlai szöglet után fejelt középen Batári Áron, méghozzá a kapu közepébe!

25′ GÓÓÓÓÓÓL 3-1 Tóth Gábor lőtt senkitől sem zavartatva a bal alsóba egy bombát!

27′ GÓÓÓÓÓÓL 4-1 Ezúttal Papp G. Benedeknek sült el a lába, a labda pedig ismét a bal alsóban!

28′ GÓÓÓÓÓÓL 5-1 Ismét egy bombalövés tőlünk, Márkus Sándor másodszor is beköszönt!

30′ Csak lövünk és lövünk! Ezúttal picivel mellé!

34′ GÓÓÓÓÓÓL 6-1 Gyurcsák Márk volt ezúttal eredményes. Ismét egy szép támadás, ismét egy beadás, ismét egy hatalmas lövés!

36′ Harangi lő a felsőléc mellé picivel!

39′ Harangi lő Papp G. Benedek passza után kapufát!

41′ GÓÓÓÓÓÓL 7-1 Márkus Sándor lő kissé balról 18 méterről szabadrúgásból a jobb alsóba!

42′ GÓL 7-2 Két helyzet, két gól! A vendégeknél egy beadás után Orosz Gábor talál be!

44′ GÓÓÓÓÓÓL 8-2 Papp G. Benedek újra okosan átemelt, s ezúttal már gól is lett belőle!

45′ GÓÓÓÓÓÓL 9-2 Ismét Papp G. Benedek, ezúttal nem átemelés, hanem egy óriási löket a bal alsóba!

45′ VÉGE AZ ELSŐ FÉLIDŐNEK! 9-2

46′ A második félidőt az orosiak kezdték!

48′ Szabó Szabolcstól egy lövés a jobb összekötő helyéről a tizenhatos sarkáról, centikkel ment mellé!

49′ Harangi ereszt el egy lövést középről, 16-ról, ülve véd a vendégek kapusa!

53′ GÓÓÓÓÓÓL 10-2 Távoli bomba, a vége pedig egy csodálatos gól, a szerzője pedig: Tóth Gábor!

57′ GÓÓÓÓÓÓL 11-2 Egy buktatás után jutottunk büntetőhöz. A tizenegyest pedig kíméletlenül a léc alá vágja Harangi Norbert!

63′ Helyzetet helyzetre dolgzunk ki, ezúttal azonban, ha centikkel is, de kaput tévesztünk.

66′ Picivel megy mellé egy szabadrúgás a részünkről kissé balról!

68′ GÓÓÓÓÓÓL 12-2 Márkus Sándor lövi meg negyedik gólját is a találkozón!

70′ Emelés a bal oldalról, a felsőlécről pattan fölé!

71′ GÓÓÓÓÓÓL 13-2 Miterkó Bence is csatlakozott a góllövőkhöz, ismét egy tetszetős támadás, ismét sakk-matt!

73′ GÓÓÓÓÓÓL 14-2 Harangi Norbert 30 méteres szabadrúgását véde be a vendégek hálóőre!

74′ GÓÓÓÓÓÓL 15-2 Márkus Sándor lába sült el immáron sokadszor!

75′ GÓÓÓÓÓÓL 16-2 Harangi Norbert egy büntető és egy szabadrúgás után ezúttal fejjel eredményes!

78′ Miterkó Bence kap sárga lapos figyelmeztetést talpalásért!

80′ GÓÓÓÓÓÓL 17-2 Uri Márk kapott zseniálist passzt középen, majd lőtt, méghozzá a kapu közepébe!

86′ Parádés lövés középről, de véd a GFSE Oros kapusa!

90′ VÉGE A MÉRKŐZÉSNEK! 17-2

“Gólra törő játékkal hoztuk a kötelezőt!” – fogalmazott a mérkőzés után röviden Lajos Ferenc!