U19 Futsal A csoport
- 01. 14. 13:00 Debreceni Egyetemi Sportcsarnok
BALMAZÚJVÁROSI FC 10 – 2 HAJDÚSZOBOSZLÓI SE
Gólszerző: TÓTH VIKTOR (4), LUCZI ÁDÁM (2), VARGA BALÁZS (2), TÓTH LEVENTE, BACSÓ ATTILA, LUCZI ÁDÁM
- 01. 14. 17:10 Debreceni Egyetemi Sportcsarnok
BALMAZÚJVÁROSI FC 3 – 3 SZTFFC
Gólszerző: LUCZI ÁDÁM, MIHALIK LÁSZLÓ, TÓTH VIKTOR
U17 Futsal A csoport
- 01. 14. 09:50 Hajdúböszörmény Bocskai István Általános Iskola Sportcsarnoka
BALMAZÚJVÁROSI FC A 2 – 3 HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE A
Gólszerző: BÁNYÁSZ ALEX (ÖG), KERECSEN GYŐZŐ
- 01. 14. 12:20 Hajdúböszörmény Bocskai István Általános Iskola Sportcsarnoka
BALMAZÚJVÁROSI FC A 2 – 5 NYÍRADONY VVTK A
Gólszerző: KERECSEN GYŐZŐ (2)
U17 Futsal C csoport
- 01. 14. 12:20 Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
HOSSZÚPÁLYI SE 5 – 7 BALMAZÚJVÁROSI FC B
Gólszerző: DOMÁN PATRIK (3), KŐSZEGI PÉTER (3), MOLNÁR SZABOLCS
- 01. 14. 14:50 Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
BALMAZÚJVÁROSI FC B 17 – 1 HAJDÚDOROG SE
Gólszerző: SZABÓ GERGŐ, KŐSZEGI PÉTER (6), DOMÁN PATRIK (5), TÓTH NORBERT (2), HECZEL DÁNIEL, MOLNÁR SZABOLCS, JUHÁSZ SÁNDOR
U15 Futsal A csoport
- 01. 13. 12:20
MVFC BERETTYÓÚJFALU 2 – 2 BALMAZÚJVÁROSI FC A
Gólszerző: KUKOS JÁNOS, MADZIN ÁDÁM
- 01. 13. 15:40
HAJDÚDOROG SE 6 – 5 BALMAZÚJVÁROSI FC A
Gólszerző: HARANGI NORBERT (3), MADZIN ÁDÁM, LAJTER MARCELL
U15 Futsal B csoport
- 01. 13. 09:50 Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
JÓZSA SE 4 – 5 BALMAZÚJVÁROSI FC B
Gólszerző: BAJUSZ MILÁN (4), KEREKES BALÁZS
- 01. 13. 12:20 Kecskeméti János Sportcsarnok Debrecen (Agrár)
BALMAZÚJVÁROSI FC B 9 – 1 HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE B
Gólszerző: PINCZÉS KRISZTIÁN, TÓTH GÁBOR, ILLÉS DÁVID, SZABÓ BALÁZS, BAJUSZ MILÁN (5)
U13 Futsal A csoport
- 01. 13. 10:55 Debreceni Egyetemi Sportcsarnok
MVFC BERETTYÓÚJFALU 1 – 4 BALMAZÚJVÁROSI FC A
Gólszerző: SIMON RÓBERT, CZIFRA LEVENTE (2), BARANYI LEVENTE
- 01. 13. 12:40 Debreceni Egyetemi Sportcsarnok
BALMAZÚJVÁROSI FC A 11 – 0 DEBRECENI SPORTCENTRUM A
Gólszerző: BARANYI LEVENTE (3), SIMON RÓBERT (3), SILLING MÁTÉ (2), CZIFRA LEVENTE , SZABADOS NÁNDOR, URI MÁRK
U13 Futsal B csoport
- 01. 14. 08:00 Kabos Endre Sportcsarnok
LOKI FOCISULI A csapat 2 – 6 BALMAZÚJVÁROSI FC B
Gólszerző: KUN REGŐ (3), NAGY BÉLA (2), KISS SÁNDOR
- 01. 14. 09:10 Kabos Endre Sportcsarnok
HAJDÚSZOBOSZLÓI SE B 1 – 2 BALMAZÚJVÁROSI FC B
Gólszerző: KUN REGŐ (2)
U11 Futsal A csoport
- 01. 13. 15:35 Debreceni Egyetemi Sportcsarnok
DEBRECENI HONVÉD SE A 2 – 1 BALMAZÚJVÁROSI FC A
Gólszerző: KEREKES MÁRTON
- 01. 13. 17:20 Debreceni Egyetemi Sportcsarnok
BALMAZÚJVÁROSI FC A 4 – 2 MVFC BERETTYÓÚJFALU
Gólszerző: KEREKES MÁRTON (2), GAJDÁN BALÁZS (2)
U11 Futsal B csoport
- 01. 13. 15:35 Létavértesi Sportcentrum
BALMAZÚJVÁROSI FC B 2 – 2 NFSE
Gólszerző: SÁNTA MILÁN (2)
- 01. 13. 17:20 Létavértesi Sportcentrum
HAJDÚSZOBOSZLÓI SE B 2 – 1 BALMAZÚJVÁROSI FC B
Gólszerző: SÁNTA MILÁN
U9 Futsal A csoport
- 01. 13. 13:00 Városi Sport- és Rendezvényközpont
BALMAZÚJVÁROSI FC 0 – 14 DEBRECENI HONVÉD SE A csa
- 01. 13. 15:00 Városi Sport- és Rendezvényközpont
BALMAZÚJVÁROSI FC 3 – 6 LOKI FOCISULI A csapat
Gólszerző: WÁGNER ÁBEL , SZŰCS ATTILA, LUKÁCS ÁNIEL
U7-U9 korosztályú csapatunk 2018.01.14. – Oláh Gábor utcai csarnok, Újév Kupa
U15 Leány Futsal
- 01. 14. 09:00 Városi Sport- és Rendezvényközpont
PÜSPÖKLADÁNYI LE 1 – 4 BALMAZÚJVÁROSI FC
Gólszerző: JAKAB EMÍLIA (3), MENÁRIK IBOLYA
- 01. 14. 11:30 Városi Sport- és Rendezvényközpont
BALMAZÚJVÁROSI FC 9 – 4 DEBRECENI HONVÉD SE
Gólszerző: JAKAB EMÍLIA (5), KUNKLI KITTI (3), MENÁRIK IBOLYA